Vánoční vouchery

Vánoce se blíží a vy možná ještě přemýšlíte, čím obdarovat své blízké nebo známé. Darujte zážitek s Šumava Guides 🙂  Protože zážitek je nejvíc dárek !!! Níže uvedené vouchery pro vás umíme podle přání změnit – můžeme uvést jména “komu” a “od koho”, můžeme skrýt hodnotu, můžeme je dodat v angličtině nebo v němčině. Nebo pro vás vytvoříme voucher na zážitek, který není uveden (např. výlet na horském kole nebo po stopách hrdinů Klostermannových románů). Nebo pro vás můžeme zážitky  zkombinovat – např. výlet na vlky a lezení na umělé stěně. Dejte nám během objednávání vědět 🙂 Taky dejte vědět, kam poslat. Necháme je vytisknout na luxusním svátečním papíře u grafika v Sušici a pošleme, aby byly ready pod stromeček. Poštovné je v ceně voucheru 🙂 Nebo si je vytiskněte – tak jak jsou – za použití PDF souborů ke stažení u každého voucheru.. Ale nezapomeňte je ofiko objednat/ zaregistrovat/ zaplatit 🙂 Poznámka: cena voucheru je “na skupinu” … to je, cena se dělí mezi počet účastníků dle definice max. počtu účastníků na voucheru. Kdo chce zažít nebo darovat “maximální VIP” alias “guida jenom pro sebe”, ten musí zaplatit celý voucher.

Kdyby bylo potřeba vygenerovat VOUCHER DÁRKOVÝ, neřešite Vánoce … ale narozeniny, poděkování pro někoho za něco, atd. … klikněte na linku a objednejte tam 🙂

JAK SE VÁNOČNÍ VOUCHER ZREALIZUJE

  • běžně to funguje tak, že se nám obdarovaný/á ozve, že má voucher Kontakt
  •  tím si propojíme kontakty … a navrhne nějaký termín nebo termíny, kdy plánuje přijet
  • spolu projdeme kalendář již dohodnutých akcí Šumava Guides a příp. kalendář rezervovaných ubytování na Srní BaseCamp a podle možností se dohodneme na fixním datu, kdy se bude voucher realizovat
  • Tento datum si napíšeme všichni jako závazný do našich kalendářů a frčíme 🙂
  • Když se stane něco, že je potřeba přeložit, tak si zavoláme, napíšeme … změníme, posuneme
  • Vouchery maji platnost dva roky 🙂

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, kdo si chce vyzkoušet chůzi na sněžnicích ve volné přírodě. Chůze volným terénem v hlubokém sněhu má svoje kouzlo. Ale je bezpečnější darovat zážitek, který kloubí bezpečnost, znalost a schopnost naučit s emocí chtít to vyzkoušet 🙂 Počet účastníků je záměrně limitován na max 4, aby měl průvodce šanci se každému dostatečně věnovat, vysvětlit, naučit a během výletu asistovat. Po absolvování výletu s úvodní instruktáží bezpečného pohybu na sněžnicích terénem budou účastníci schopni vyrážet na podobné výlety bez obav sami.  Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Doporučené vybavení je na sněžnice podobné jako třeba na běžky: zimní kožená obuv a teplé ponožky, čepice, rukavice, sportovní vrstvené oblečení, při pohybu do kopce se budeme potit a bude třeba pracovat s vrstvami (náhradní tričko do batohu), větrovka/ lehká péřová (zimní) bunda do batohu, návleky (na běžky) proti zapadávání sněhu do bot, svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí, případně čelovka pro odpolední výlety (není nutné). Sněžnice a hůlky zapůjčíme. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi – termín a trasu, vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), zápůjčka sněžnicového vybavení. Kurz je koncipován jako cca. 3,5 hodinový výlet pro jednoho až čtyři účastníky v celkové hodnotě 2500,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu a pojištění.

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro někoho, kdo si chtěl zkusit lezení na via ferraty (nebo klettersteigy), ale zatím nenašel čas, odvahu nebo zkušenějšího parťáka. Ferraty jsou lezecké cesty po skalách v různých stupních obtížnosti zabezpečené po celé délce ocelovým lanem, ke kterému jsou lezci přicvaknuti přes speciální karabiny s brzdou (tzv. ferratový set) a prsní/sedací úvazek. My během kurzu školíme bezpečnou manipulaci s vybavením a základy bezpečného pohybu po ferratě. V Děčíně je možnost vybrat různé obtížnosti zajištěných cest. Začneme jednoduššími a půjdeme výš, kam až se budeš cítit komfortně. Po skončení kurzu bude účastník schopen vyrazit na ferraty s kamarády a bude se cítit bezpečně a v pohodě. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Pevnější sportovní boty (pevnější a neklouzavá špička a pevnější podrážka) – mohou to být pohorky nebo robustnější tenisky na běh nebo chůzi v terénu. Sportovní oblečení podle počasí (vrstvy). Helmu, prsní a sedací úvazek a ferratový set Ti půjčime. Rukavice (mohou být pro začátek pracovní nebo zahradnické, později třeba speciální na ferraty). Jídlo podle potřeby (je možno navštívit blízké občerstvovny), příp. podle počasí brýle proti slunci a krém. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
Šumava Guides pojedeme ze Šumavy přes Prahu a tam Tě můžeme nabrat. Nebo se můžeme setkat až v Děčíně na místě. Dohodneme před termínem.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace), zápůjčka ferratového vybavení. Kurz je koncipován pro jednoho až dva účastníky v celkové ceně 5000,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo a připojištění na rizikové sporty.

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Jste fandové vlků? Chcete se dozvědět více o těchto úžasných šelmách, které máme na Srní ve výběhu NP Šumava? Nebo ještě lépe … chcete je vidět na naší komentované prohlídce? Objednejte si nás, kteří profesionálně s vlky ve výběhu pracovali a měli možnost je sledovat kamerovým systémem a tudíž se spoustu naučit o jejich rodinném životě ve smečce, o jejich zvycích a rituálech. Proč vlci vyjí? Napadnou mě, ti divocí? Kolik má Šumava volně źijících vlků a kde se pohybují? Mohou ublížit člověku? Máme pro vás všechny odpovědi. Voucher má platnost 2 roky a přesný termín výletu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení do přírody podle sezóny a počasí. Pevné boty. Dalekohled. A samozřejmě oči dokořán a fotoaparát nebo dobře-fotící mobil. Jídlo individuálně, v Návštěvnickém centru je možnost koupit kávu, čaj, limo a sušenky.  Na Srní je x možností se dobře najíst 🙂

CO DOPRAVA?
Na Srní se dostanete buď přes Sušici a Čeňkovu Pilu nebo přes Keply a Prášily. Návštěvnické centrum je cca. 1,5 km za obcí směr Modrava.

CO JE V CENĚ?
Procházka k výběhu s povídáním o vlcích. Je to cca. 2km okruh. Pro skupinu až 4 osob. Pozorování chování vlků s výkladem.

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Apartmán Srní Basecamp jsme kompletně zrenovovali a rekonstrukci dokončili v lednu 2021. Nachází se na okraji obce Srní v dvoupatrovém bytovém domě ze 70-ých let. K dispozici je plně vybavený 1+1 apartmán v druhém patře pod střechou s výhledem na srňský kostel o kapacitě ideální pro 2 dospělé, příp. rodinu s malým dítětem. Umíme na požádání ubytovací kapacitu rozšířit o tzv. family room s výhledem na Zelenou horu a pak se do celého 2+1 bytu vejdete klidně 3 nebo 4. Voucher má platnost 2 roky a přesný termín “ubytka” dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení do přírody, případně sportovní potřeby podle sezóny a počasí. Horská kola nebo běžkové lyže lze bezpečně uzamknout v našem sklepním prostoru bytového domu. A samozřejmě budou potřebovat mít oči dokořán a pro zachycení jedinečných vzpomínek fotoaparát nebo dobře-fotící mobil.

CO DOPRAVA?
Na Srní se dostanete buď přes Sušici a Čeňkovu Pilu nebo přes Keply a Prášily.

CO JE V CENĚ?
Voucher má dvě varianty – 2 noci pro 2 osoby za 2400,- Kč nebo varianta 2 noci pro 4 osoby za 4000,- Kč. V ceně není zahrnut poplatek obci.

 

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro fandy houbaření. Pro někoho, kdo se rád toulá po lese a čas od času se zaraduje nad nádherným praváčkem, skupinou žlutých lišek, křemenáčem nebo poddubáčkem či špičníkem. Když je svátek, najde se i kotrč. Ale to je málokdy. Takže kupujete avízo od místních, že už rostou a výlet na místa, kde by měly houby čekat 🙂 Platnost voucheru je dva roky od vystavení a přesný termín dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Pevnější boty do lesa třeba pohorky nebo robustnější tenisky na běh nebo chůzi v terénu. Pohodlné oblečení podle počasí (vrstvy). Košík a nůž. Jídlo podle potřeby (je možno navštívit blízké šumavské občerstvovny), příp. podle počasí brýle proti slunci a krém. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny. Možná repelent proti hmyzu.

CO DOPRAVA?
Šumava Guides vás naloží na místě, které si dohodneme a pojedeme na nejbližší parkoviště Národního parku Šumava, nejblíže u “místa činu”  🙂 Místo srazu dohodneme v klidu před termínem akce.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace), doprava k houbařským flekům z/na místo srazu. Kurz je koncipován pro jednoho až dva houbaře na cca. 2,5 hodiny v celkové ceně 1000,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo a doprava na Šumavu.

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
“Plánujeme jet na weekend nebo na dovolenou na Srní a ubytovat se v hotelu Srní. Víme, že tam mají v budově Depandance novou multifunkční sportovní halu. Výborně. V ní je kromě posilovny, laserové střelnice a velkého hřiště na basket-tenis-volejbal nebo sálovku také HOROLEZECKÁ CVIČNÁ STĚNA 🙂 Chtěli bychom to zkusit, ale nemáme s lezením žádné zkušenosti, resp. naši mladí ano … dcera, vnuk … říkají, že už někdy na podobných stěnách lezli … resp. chodí do lezeckého oddílu. Ale copak já je umím zajistit? Achjo …. Kéž by se kromě horolezeckého vybavení (na hotelu půjčují lezečky i sedák (úvaz)) dal sehnat i nějaký certifikovaný instruktor ” 🙂 A vidíte sehnat se dá!!!! Voucher má platnost 2 roky a přesný termín lezení dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení na sport v hale. Lezečky (boty na lezení) a sedák (sedací úvazek) si půjčíme v hotelu.

CO DOPRAVA?
Na Srní se dostanete buď přes Sušici a Čeňkovu Pilu nebo přes Keply a Prášily. Hotel Srní a jeho Depandance budova je přímo na návsi naproti radnici.

CO JE V CENĚ?
Bezpečnost především. Certifikovaný instruktor se postará o výklad používání lezecké techniky a s horní jištěním vyzkoušíme různé techniky (kout, hrana) a různé obtížnosti. Žádný stress a strach, všechno na pohodu. Otestováno na lidech 🙂 Byli nadšení. V ceně není půjčovné za lezečky a sedák.

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, kdo už chůzi na sněžnicích ve volné přírodě zná a chce volným terénem v hlubokém sněhu chodit celý den. Vybereme po dohodě trasu adekvátní požadavkům a zkušenostem ve skupině. Dá se najít i možnost, jak se někde zastavit na oběd. Dohodneme. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Doporučené vybavení je na sněžnice podobné jako třeba na běžky: zimní kožená obuv a teplé ponožky, čepice, rukavice, sportovní vrstvené oblečení, při pohybu do kopce se budeme potit a bude třeba pracovat s vrstvami (náhradní tričko do batohu), větrovka/ lehká péřová (zimní) bunda do batohu, návleky (na běžky) proti zapadávání sněhu do bot, svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí, případně čelovka pro odpolední výlety (není nutné). Sněžnice a hůlky zapůjčíme. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi termín a trasu – vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), zápůjčka sněžnicového vybavení. Kurz je koncipován pro jednoho až šest účastníků v celkové ceně 5000,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu a pojištění.

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, koho zajímá šumavská historie, někdy hraničící s archeologií. Vybereme po dohodě místo nebo místa zájmu, typicky zmizelé šumavské vesnice, usedlosti. mlýny a hamry. Sestavíme docházkovou trasu a vydáme se zkoumat. Dozvíte se fůry informací o historii, vývoji a zániku pro dané místo. Budeme mít i staré mapy a fotografie, kterými zážitek umocníme. Prohlédneme si zbytky zdí a artefakty, které se našly a zachovaly. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Doporučené vybavení je pevná obuv a vrstvené oblečení do přírody, při pohybu do kopce se budeme třeba i potit a bude třeba pracovat s vrstvami. Svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí, případně čelovka pro zkoumání zbytků sklepů atd. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi termín a trasu – vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), Kurz je koncipován pro jednoho až čtyři účastníky v celkové ceně 2500,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu a pojištění.

 

Translate »