Dárkové vouchery

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké nebo známé? Protože ZÁŽITEK JE NEJVÍC DÁREK !!! Níže uvedené vouchery pro vás umíme podle přání změnit – můžeme uvést jména “komu” a “od koho”, můžeme skrýt hodnotu, můžeme je dodat v angličtině nebo v němčině. Nebo pro vás vytvoříme voucher na zážitek, který není uveden (např. výlet na horském kole nebo po stopách hrdinů Klostermannových románů). Nebo pro vás můžeme zážitky  zkombinovat – např. výlet na vlky a lezení na umělé stěně. Dejte nám během objednávání vědět 🙂 Taky dejte vědět, kam poslat. Necháme je vytisknout na luxusním svátečním papíře u grafika v Sušici a pošleme, aby byly ready pod stromeček. Poštovné je v ceně voucheru 🙂 Nebo si je vytiskněte – tak jak jsou – za použití PDF souborů ke stažení u každého voucheru.. Ale nezapomeňte je ofiko objednat/ zaregistrovat/ zaplatit 🙂

Cena voucheru je vždy “na skupinu” … to znamená, že cena se dělí mezi počet účastníků dle definice max. počtu účastníků na voucheru. Kdo chce zažít nebo darovat “maximální VIP” alias “guida jenom pro sebe”, ten musí zaplatit celou hodnotu voucheru sám. Např. pro půldenní výlet na sněžnicích nebo např. Zaniklou minulostí je výlet je koncipován pro jednoho až max. čtyři účastníky v celkové ceně voucheru 2500,- Kč, když půjde někdo sám, zaplatí plnou cenu … pro dva je cena “na člověka” 1250, když půjdou 4 osoby – cena “na člověka” bude 625,- Kč.

JAK SE DÁRKOVÝ VOUCHER ZREALIZUJE

  • běžně to funguje tak, že se nám obdarovaný/á ozve, že dostal/ dostala jako dárek náš voucher …. na nás je telefon nebo email zde: Kontakt
  •  tím si propojíme kontakty … a obdarovaný/á navrhne nějaký termín nebo termíny, kdy plánuje přijet
  • spolu projdeme kalendář již naplánovaných akcí Šumava Guides a příp. kalendář rezervovaných ubytování na Srní BaseCamp a podle možností najdeme možný termín a dohodneme se na fixním datu, kdy se bude voucher realizovat
  • Tento datum si napíšeme všichni jako závazný do našich kalendářů a “frčíme” 🙂
  • Když se stane něco, že je potřeba přeložit, tak si zavoláme, napíšeme … změníme, posuneme
  • Vouchery maji platnost dva roky 🙂

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, koho zajímá šumavská historie, někdy hraničící s archeologií. Vybereme po dohodě místo nebo místa zájmu, typicky zmizelé šumavské vesnice, usedlosti. mlýny a hamry. Sestavíme docházkovou trasu a vydáme se zkoumat. Dozvíte se fůry informací o historii, vývoji a zániku pro dané místo. Budeme mít i staré mapy a fotografie, kterými zážitek umocníme. Prohlédneme si zbytky zdí a artefakty, které se našly a zachovaly. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Doporučené vybavení je pevná obuv a vrstvené oblečení do přírody, při pohybu do kopce se budeme třeba i potit a bude třeba pracovat s vrstvami. Svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí, případně čelovka pro zkoumání zbytků sklepů atd. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi termín a trasu – vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu a pojištění. Cena voucheru je “na skupinu” … to znamená, že cena se dělí mezi počet účastníků dle definice max. počtu účastníků na voucheru. Kdo chce zažít nebo darovat “maximální VIP” alias “guida jenom pro sebe”, ten musí zaplatit celou hodnotu voucheru sám. Např. pro tento půldenní výlet Zaniklou minulostí je výlet je koncipován pro jednoho až max. čtyři účastníky v celkové ceně voucheru 2500,- Kč, když půjde někdo sám, zaplatí plnou cenu … pro dva je cena “na člověka” 1250, když půjdou 4 osoby – cena “na člověka” bude 625,- Kč.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Jste fandové vlků? Chcete se dozvědět více o těchto úžasných šelmách, které máme na Srní ve výběhu NP Šumava? Nebo ještě lépe … chcete je vidět na naší komentované prohlídce? Objednejte si nás, kteří profesionálně s vlky ve výběhu pracovali a měli možnost je sledovat kamerovým systémem a tudíž se spoustu naučit o jejich rodinném životě ve smečce, o jejich zvycích a rituálech. Proč vlci vyjí? Napadnou mě, ti divocí? Kolik má Šumava volně źijících vlků a kde se pohybují? Mohou ublížit člověku? Máme pro vás všechny odpovědi. Voucher má platnost 2 roky a přesný termín výletu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení do přírody podle sezóny a počasí. Pevné boty. Dalekohled. A samozřejmě oči dokořán a fotoaparát nebo dobře-fotící mobil. Jídlo individuálně, v Návštěvnickém centru je možnost koupit kávu, čaj, limo a sušenky.  Na Srní je x možností se dobře najíst 🙂

CO DOPRAVA?
Na Srní se dostanete buď přes Sušici a Čeňkovu Pilu nebo přes Keply a Prášily. Návštěvnické centrum je cca. 1,5 km za obcí směr Modrava.

CO JE V CENĚ?
Procházka k výběhu s povídáním o vlcích. Je to cca. 2km okruh. Pro skupinu max. až 4 osob. Pozorování chování vlků s výkladem.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro někoho, kdo si chtěl zkusit lezení na via ferraty (nebo klettersteigy), ale zatím nenašel čas, odvahu nebo zkušenějšího parťáka. Ferraty jsou lezecké cesty po skalách v různých stupních obtížnosti zabezpečené po celé délce ocelovým lanem, ke kterému jsou lezci přicvaknuti přes speciální karabiny s brzdou (tzv. ferratový set) a prsní/sedací úvazek. My během kurzu školíme bezpečnou manipulaci s vybavením a základy bezpečného pohybu po ferratě. V Děčíně je možnost vybrat různé obtížnosti zajištěných cest. Začneme jednoduššími a půjdeme výš, kam až se budeš cítit komfortně. Po skončení kurzu bude účastník schopen vyrazit na ferraty s kamarády a bude se cítit bezpečně a v pohodě. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Pevnější sportovní boty (pevnější a neklouzavá špička a pevnější podrážka) – mohou to být pohorky nebo robustnější tenisky na běh nebo chůzi v terénu. Sportovní oblečení podle počasí (vrstvy). Helmu, prsní a sedací úvazek a ferratový set Ti půjčime. Rukavice (mohou být pro začátek pracovní nebo zahradnické, později třeba speciální na ferraty). Jídlo podle potřeby (je možno navštívit blízké občerstvovny), příp. podle počasí brýle proti slunci a krém. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
Šumava Guides pojedeme ze Šumavy přes Prahu a tam Tě můžeme nabrat. Nebo se můžeme setkat až v Děčíně na místě. Dohodneme před termínem.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace), zápůjčka ferratového vybavení. Kurz je koncipován pro jednoho až max. dva účastníky v celkové ceně 5000,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo a připojištění na rizikové sporty.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Apartmán Srní Basecamp jsme kompletně zrenovovali a rekonstrukci dokončili v lednu 2021. Nachází se na okraji obce Srní v dvoupatrovém bytovém domě ze 70-ých let. K dispozici je plně vybavený 1+1 apartmán v druhém patře pod střechou s výhledem na srňský kostel o kapacitě ideální pro 2 dospělé, příp. rodinu s malým dítětem. Umíme na požádání ubytovací kapacitu rozšířit o tzv. family room s výhledem na Zelenou horu a pak se do celého 2+1 bytu vejdete klidně 3 nebo 4. Voucher má platnost 2 roky a přesný termín “ubytka” dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení do přírody, případně sportovní potřeby podle sezóny a počasí. Horská kola nebo běžkové lyže lze bezpečně uzamknout v našem sklepním prostoru bytového domu. A samozřejmě budou potřebovat mít oči dokořán a pro zachycení jedinečných vzpomínek fotoaparát nebo dobře-fotící mobil.

CO DOPRAVA?
Na Srní se dostanete buď přes Sušici a Čeňkovu Pilu nebo přes Keply a Prášily.

CO JE V CENĚ?
Voucher má dvě varianty – 2 noci pro 2 osoby za 2800,- Kč nebo varianta 2 noci pro 4 osoby za 5600,- Kč. V ceně není zahrnut poplatek obci (20,- osoba/den)

 

 

 

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, koho zajímá sit–on–top kajak neboli ideální kajak pro pádlování na jezerech, na řekách i na moři. Pro toho, kdo chce cítit vodu, ale přitom být relativně v suchu a pohodlí. Podíváme se z vody na okolní krásy Lipenska, projedeme slepá ramena Vltavy a navštívíme pravý břeh Lipenské přehrady a její zátoky. Větší svobodu ve spojení s přírodou si nelze představit. V meandrech Vltavy lze vidět rodinky labutí, potápky roháče a ostatní vodní ptactvo nebo třeba tření (páření) kaprů. Uvidíme zblízka všudypřítomnou činnost bobrů evropských a když budeme mít štěstí, přijde se k vodě napít i jelen. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Doporučené vybavení je lehká obuv do kajaku (sandály, crocsy), letní oblečení do lodě (plavky nebo kraťasy, tričko, pokrývka hlavy. Svačina, pití, sluneční brýle a krém pro hezké počasí. Na kajaku lze uložit osobní věci, drobnosti do voděvzdorného kompartmentu. Nezapomeň občanku, mobilní telefon nebo foťák a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides už víme, kde se sejdeme, to předem zkomunikujeme – po dohodě s vámi určíme termín a čas – vy se musíte dostat na Šumavu do Nové Pece na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Cena za tento supr výlet je 2500,- Kč pro jednoho a 4000,- Kč pro dva a zahrnuje zkušeného průvodce, proškolení bezpečnosti a techniky jízdy, záchrannou vestu, definici trasy a vedení výletu, výklad, zapůjčení dalekohledu, asistenci pro foto-video plus dovoz, amortizaci a zápůjčku kajaku/ kajaků. Navíc Ti vytvoříme z Tvého/ vašeho výletu reel-videjko  na památku a na sociální sítě 🙂  V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu a pojištění.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro fandy houbaření. Pro někoho, kdo se rád toulá po lese a čas od času se zaraduje nad nádherným praváčkem, skupinou žlutých lišek, křemenáčem nebo poddubáčkem či špičníkem. Když je svátek, najde se i kotrč. Ale to je málokdy. Takže kupujete avízo od místních, že už rostou a výlet na místa, kde by měly houby čekat 🙂 Platnost voucheru je dva roky od vystavení a přesný termín dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Pevnější boty do lesa třeba pohorky nebo robustnější tenisky na běh nebo chůzi v terénu. Pohodlné oblečení podle počasí (vrstvy). Košík a nůž. Jídlo podle potřeby (je možno navštívit blízké šumavské občerstvovny), příp. podle počasí brýle proti slunci a krém. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny. Možná repelent proti hmyzu.

CO DOPRAVA?
Šumava Guides vás naloží na místě, které si dohodneme a pojedeme na nejbližší parkoviště Národního parku Šumava, nejblíže u “místa činu”  🙂 Místo srazu dohodneme v klidu před termínem akce.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace), doprava k houbařským flekům z/na místo srazu. Výlet je koncipován pro jednoho až max. dva houbaře na cca. 2,5 hodiny v celkové ceně voucheru 1000,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo a doprava na Šumavu.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
“Plánujeme jet na weekend nebo na dovolenou na Srní a ubytovat se v hotelu Srní. Víme, že tam mají v budově Depandance novou multifunkční sportovní halu. Výborně. V ní je kromě posilovny, laserové střelnice a velkého hřiště na basket-tenis-volejbal nebo sálovku také HOROLEZECKÁ CVIČNÁ STĚNA 🙂 Chtěli bychom to zkusit, ale nemáme s lezením žádné zkušenosti, resp. naši mladí ano … dcera, vnuk … říkají, že už někdy na podobných stěnách lezli … resp. chodí do lezeckého oddílu. Ale copak já je umím zajistit? Achjo …. Kéž by se kromě horolezeckého vybavení (na hotelu půjčují lezečky i sedák (úvaz)) dal sehnat i nějaký certifikovaný instruktor ” 🙂 A vidíte sehnat se dá!!!! Voucher má platnost 2 roky a přesný termín lezení dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení na sport v hale. Lezečky (boty na lezení) a sedák (sedací úvazek) si půjčíme v hotelu.

CO DOPRAVA?
Na Srní se dostanete buď přes Sušici a Čeňkovu Pilu nebo přes Keply a Prášily. Hotel Srní a jeho Depandance budova je přímo na návsi naproti radnici.

CO JE V CENĚ?
Bezpečnost především. Certifikovaný instruktor se postará o výklad používání lezecké techniky a s horní jištěním vyzkoušíme různé techniky (kout, hrana) a různé obtížnosti. Žádný stress a strach, všechno na pohodu. Otestováno na lidech 🙂 Byli nadšení. V ceně není půjčovné za lezečky a sedák.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro fandy fotografování východů nebo západů slunce. Dohodneme podle počasí, kopec a východ nebo západ je rovněž na dohodu. Vezmeme vás nebo obdarovaného bezpečně za tmy na kopec nebo za tmy z kopce dolů. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a přesný termín dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení do přírody podle sezóny a počasí. Pevné boty.  Vlastní fotoaparát nebo dobře-fotící mobil. A samozřejmě oči dokořán. Jídlo individuálně,

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi termín a kopec na focení a trasu  – vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu a pojištění. Cena voucheru je “na skupinu” … to znamená, že cena se dělí mezi počet účastníků dle definice max. počtu účastníků na voucheru. Kdo chce zažít nebo darovat “maximální VIP” alias “guida jenom pro sebe”, ten musí zaplatit celou hodnotu voucheru sám. Např. pro tento půldenní výlet je výlet je koncipován pro jednoho až max. čtyři účastníky v celkové ceně voucheru 2500,- Kč, když půjde někdo sám, zaplatí plnou cenu … pro dva je cena “na člověka” 1250, když půjdou 4 osoby – cena “na člověka” bude 625,- Kč.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro někoho, u koho si nejste jistí, co by asi tak chtěl. Můžete přispět na zážitek. Částku upravíme, doplníme ji nebo ne podle dohody. Může to být částka v tisících od jednoho do pěti. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a přesné zaměření aktivity a termín dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Oblečení do přírody podle aktivity, sezóny a počasí. Jídlo navrhneme individuálně podle vybrané aktivity.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s obdarovaným-obdarovanou :- aktivitu, termín, trasu  – oni se musí dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu a pojištění. Cena voucheru je “na skupinu” … to znamená, že cena se dělí mezi počet účastníků dle definice max. počtu účastníků na voucheru. Kdo chce zažít nebo darovat “maximální VIP” alias “guida jenom pro sebe”, ten musí zaplatit celou hodnotu voucheru sám. Např. pro půldenní výlet je výlet je koncipován pro jednoho až max. čtyři účastníky v celkové ceně voucheru 2500,- Kč, když půjde někdo sám, zaplatí plnou cenu … pro dva je cena “na člověka” 1250, když půjdou 4 osoby – cena “na člověka” bude 625,- Kč.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, kdo si chce vyzkoušet chůzi na sněžnicích ve volné přírodě. Chůze volným terénem v hlubokém sněhu má svoje kouzlo. Ale je bezpečnější darovat zážitek, který kloubí bezpečnost, znalost a schopnost naučit s emocí chtít to vyzkoušet 🙂 Počet účastníků je záměrně limitován na max 4, aby měl průvodce šanci se každému dostatečně věnovat, vysvětlit, naučit a během výletu asistovat. Po absolvování výletu s úvodní instruktáží bezpečného pohybu na sněžnicích terénem budou účastníci schopni vyrážet na podobné výlety bez obav sami.  Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Výbavu pro vás máme k zapůjčení …. hůlky a sněžnice dodáme za 200,- Kč na den na osobu ze spřátelené půjčovny na Modravě. Nebo vezmete svoji 🙂 Doporučené vybavení je na sněžnice podobné jako třeba na běžky: zimní kožená obuv a teplé ponožky, čepice, rukavice, sportovní vrstvené oblečení, při pohybu do kopce se budeme potit a bude třeba pracovat s vrstvami (náhradní tričko do batohu), větrovka/ lehká péřová (zimní) bunda do batohu, návleky (na běžky) proti zapadávání sněhu do bot, svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí, případně čelovka pro odpolední výlety (není nutné). Sněžnice a hůlky zapůjčíme. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi – termín a trasu, vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), doručení zapůjčeného sněžnicového vybavení na start výletu a zpět do půjčovny. Výlet je koncipován jako cca. 3,5 hodinový pro jednoho až max. čtyři účastníky v celkové hodnotě 2500,- Kč. V ceně není zahrnuto jídlo, příp. půjčovné sněžnicového vybavení, doprava na Šumavu a pojištění.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, koho zajímá šumavská příroda a historie na obou částech hranice.  Vybereme po dohodě s obdarovaným, obradarovanou místo nebo místa zájmu, typicky ćilovou horu a horskou chatu v Bavorsku, na které budeme přespávat. Před výletem dohodneme a sestavíme detailní trasu, Odsouhlasíme si. a vydáme se zkoumat NP Šumava a NP Bayerisher Wald. Dozvíte se fůry informací o přírodě a historii. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Doporučené vybavení je pevná obuv a vrstvené oblečení do přírody, při pohybu do kopce se budeme třeba i potit a bude třeba pracovat s vrstvami. Svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí. Věci proti dešti podle předpovědi počasí. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny. Taky nějaké EUR pro příp. večeři a pivko na horské chatě. Nocležné v EUR si zaplatí každý sám nebo může být součástí dárku – zaplatí za obdarovaného-obdarovanou průvodce a vyúčtuje následně aktuální částku podle aktuálního kurzu s dárcem.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi termín a trasu – vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), V ceně není zahrnuto jídlo, doprava na Šumavu, pojištění a ubytování na horské chatě v Bavorsku (orientačně cca. 40 EUR na osobu, nocleh v několikamístných pokojích se snídaní). Cena voucheru je “na skupinu” … to znamená, že cena se dělí mezi počet účastníků dle definice max. počtu účastníků na voucheru. Kdo chce zažít nebo darovat “maximální VIP” alias “guida jenom pro sebe”, ten musí zaplatit celou hodnotu voucheru sám. Např. pro tento dvoudenní výlet je výlet je koncipován pro jednoho až max. tři účastníky v celkové ceně voucheru 10 000,- Kč, když půjde někdo sám, zaplatí plnou cenu … pro dva je cena “na člověka” 5000, když půjdou 3 osoby – cena “na člověka” bude 3333,- Kč.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, kdo už chůzi na sněžnicích ve volné přírodě zná a chce volným terénem v hlubokém sněhu chodit celý den. Vybereme po dohodě trasu adekvátní požadavkům a zkušenostem ve skupině. Dá se najít i možnost, jak se někde zastavit na oběd. Dohodneme. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Výbavu pro vás máme k zapůjčení …. hůlky a sněžnice dodáme za 200,- Kč na den na osobu ze spřátelené půjčovny na Modravě. Nebo vezmete svoji 🙂 Doporučené vybavení je na sněžnice podobné jako třeba na běžky: zimní kožená obuv a teplé ponožky, čepice, rukavice, sportovní vrstvené oblečení, při pohybu do kopce se budeme potit a bude třeba pracovat s vrstvami (náhradní tričko do batohu), větrovka/ lehká péřová (zimní) bunda do batohu, návleky (na běžky) proti zapadávání sněhu do bot, svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí, případně čelovka pro odpolední výlety (není nutné). Sněžnice a hůlky zapůjčíme. Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi – termín a trasu, vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), doručení zapůjčeného sněžnicového vybavení na start výletu a zpět do půjčovny. Výlet je koncipován pro jednoho až max. šest účastníků v celkové ceně 5000,- Kč. V ceně není zahrnuto příp. půjčovné sněžnicového vybavení, jídlo, doprava na Šumavu a pojištění.

JAKÝ ZÁŽITEK KUPUJI?
Tenhle voucher je pro toho, kdo chce zkusit nebo už zná pohyb na skialpových lyžích  ve volné přírodě a chce volným terénem v hlubokém sněhu chodit-jezdit celý den. Vybereme po dohodě trasu adekvátní požadavkům a zkušenostem ve skupině. Dá se najít i možnost, jak se někde zastavit na oběd. Většinou jezdíme do blízkého Bavorska do oblasti Velkého a Malého Javoru. Platnost voucheru je dva roky od vystavení a konkrétní termín a trasu dohodneme s obdarovaným-obdarovanou 🙂 Rádi vystavíme voucher na konkrétní osobu i se jménem dárce-dárců.

CO BUDOU ÚČASTNÍCI POTŘEBOVAT?
Výbavu pro vás máme k zapůjčení …. skialpové lyže a pásy, boty a hůlky dodáme za cca. 40 EUR na den na osobu ze spřátelené půjčovny v v Bavorské Železné Rudě. Nebo vezmete svoji 🙂 Doporučené vybavení je na skialpy podobné jako třeba na běžky: čepice, rukavice, sportovní vrstvené oblečení, při pohybu do kopce se budeme potit a bude třeba pracovat s vrstvami (náhradní tričko do batohu), větrovka/ lehká péřová (zimní) bunda do batohu, svačina, pití (termoska), sluneční brýle a krém pro hezké počasí, případně čelovka pro odpolední výlety (není nutné). Nezapomeň občanku, mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

CO DOPRAVA?
My v Šumava Guides navrhneme – po dohodě s vámi – termín a trasu, vy se musíte dostat na Šumavu na dohodnuté místo setkání.

CO JE V CENĚ?
Služby průvodce Šumava Guides (bezpečnost a organizace, trasa výletu), doručení zapůjčeného skialpového vybavení na start výletu a zpět do půjčovny nebo dovoz do půjčovny v Bavorské Železné Rudě za účelem vyzkoušení setu (pújčovné cca. 40 EUR/osoba/den). .Výlet je koncipován pro jednoho až max. tři účastníky v celkové ceně 5000,- Kč. V ceně není zahrnuto příp. půjčovné skialpového vybavení, jídlo, doprava na Šumavu a pojištění.

 

Translate »