Kalendář 2023 “Kdo bydlí v šumavském lese”

Exkluzivní A3 kalendář 2023 v dárkovém kartonu s 12 unikátními velkoplošnými zvířecími fotografiemi, které reprezentují typické šumavské živočíchy.. Obsahuje sbírku 12 nepravdivých mýtů o šumavských lesních zvířecích obyvatelích a vysvětlením, proč nejsou pravdivé. Další součástí je přes QR kódy napojený webový portál s 12 interaktivními hrami a edukativními aktivitami pro děti i dospělé navíc se spoustou dalších fotografií, videí a zajímavých informacích o těchto úžasných obyvatelích šumavských lesů.

A KOLIK TEN KALENDÁŘ STOJÍ PENĚZ??

Původní plná cena 490,- … zlevněná 290,- (od 3.1.2023) … zadarmo (od 1.5.2023)

  • 12 velkoplošných fotografií formátu A3  dárkového luxusního kalendáře vytvořeného s láskou partičkou šumavských fandů, lokálních renomovaných fotografů, kteří mají rádi Šumavu, divoké rysy, vlky a vůbec všechny zvířecí obyvatele zdejších hvozdů 
  • Webová prezentace s 12 interaktivními hrami a edukativními aktivitami pro děti i dospělé navíc se spoustou dalších vlčích unikátních fotografií, videí a zajímavých informací o těchto úžasných obyvatelích šumavských lesů
  • Sbírka 12 nepravdivých mýtů o zvířecích obyvatelích šumavských hvozdů a vysvětlení, proč nejsou pravdivé (“bořiči mýtů”)
  • Kalendář dodáváme v dárkovém kartonu se samolepkami
  • Poštovné zdarma (umíme Českou poštu nebo Zásilkovnu)
  • Příspěvek 100,- Kč zvířátkům v Záchranné stanici živočichů Makov     (Instagram, webovky) . Jak to zafunguje? Z každého zakoupeného kalendáře poputuje stokoruna do Makova. Stačí zaškrtnout tuhle volbu v objednávkovém formuláři.
  • Pečlivě vybraný bezdřevý luxusní švédský papír Munken Pure 200 s krémově smetanovým nádechem
  • Pro firmy možnost doplnit na obal firemní logo nebo určený text-slogan

 

Unikátní vánoční dárek ze Šumavy (nebo i narozeninový nebo firemní) s edukativní hodnotou, dárcovskou laskavostí a emotivním příběhem

 

Stáhněte si promo leták a pošlete kamarádům, kteří by mohli jako dárek nebo firemní dárek využít … dííky!

Náš tým: 

  S E Z N A M T E  S E  S  B O Ř I Č I  Z V Í Ř E C Í C H  M Ý T Ů  

Děkujeme, že zvažujete objednání nášeho kalendáře s exkluzivními fotografiemi šumavské zvěře pro rok 2023. Vznikl jako týmové dílo partičky šumavských fandů, kteří mají rádi Šumavu, divoké vlky a vůbec všechny zvířecí obyvatele tamních hvozdů. 

Vloni bylo tématem našeho kalendáře “Návrat vlka do české přírody”. Kalendář 2022 byl “jen” o vlcích. Pro rok 2023 vám chceme představit zástupce šumavské fauny. Ale nebojte, nejsou to pouze ty ohrožené druhy, je tam spousta i těch “obyčejných” 🙂 Ale máme je stejně rádi. 

Máme mezi sebou nadšence, kteří rádi tráví hodiny a hodiny “lovem” těch nejlepších záběrů. Chceme vás pomocí tohoto exkluzivního kalendáře provést šumavskými hvozdy ve všech čtyřech ročních obdobích. Můžete si být jistí tím, že všechny fotky v kalendári jsou z divoké šumavské přírody. Jako bonus si kupujete i 12 edukativních aktivit pro děti i dospělé, na které se dostanete načtením QR kódů z předposlední strany kalendáře nebo zadáním webové adresy rozcestníku vytištěné na kalendáři do webového vyhledávače. Zábavně-edukativní role našeho kalendáre “ve prospěch šumavské fauny” tím ale nekončí – předkládáme vám ještě 12 nepravdivých mýtu a tvrzení o zvířecích obyvatelích Šumavy, které chceme zbořit nebo alespoň trpělivě bořit.

Věříme, že se mezi nás “bořiče mýtů” přidáte 🙂

Translate »