Fandové vlků

 

Jste fandové vlků? Chcete se dozvědět více o těchto úžasných šelmách, které máme na Srní ve výběhu NP Šumava? Nebo ještě lépe … chcete je vidět na naší komentované prohlídce? Objednejte si nás, kteří profesionálně s vlky ve výběhu pracovali a měli možnost je sledovat kamerovým systémem a tudíž se spoustu naučit o jejich rodinném životě ve smečce, o jejich zvycích a rituálech. Proč vlci vyjí? Napadnou mě, ti divocí? Kolik má Šumava volně źijících vlků a kde se pohybují? Mohou ublížit člověku? Máme pro vás všechny odpovědi.

 

Můžeš dát jako dárek 🙂

ZBYLO NÁM POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ VE SKLADU – STÁL 490,- .TEĎ VÝPRODEJNÍ CENA ZA 200,- 

Super dárek ze Šumavy vlčí kalendář pro rok 2022. Je to dárkový luxusní kalendář s 12-ti exkluzivními vlčími fotografiemi, které reprezentující rok v životě vlčí smečky PLUS sbírka 12-ti mýtů o vlcích a vysvětlení, proč nejsou pravdivé PLUS 12 interaktivních vlčích her a edukativních aktivit pro děti i dosplělé.

Kdybyste měli zájem o tento kalendář vyplňte náš poptávkový formulář zde. Pošleme vám platební údaje pro bezhotovostní převod. Poštovné je jiź zahrnuto v ceně (umíme Zásilkovnu nebo Českou Poštu), dejte nám vědět, kam kalendář poslat 🙂